Zamówienia internetowe: Informujemy naszych klientów iż każde przyjęte zamówienie drogą elektroniczną zostaje potwierdzone niezwłocznie wiadomością e-mail zawierającą szczegóły Państwa zamówienia. W przypadku gdyby e-mail z potwierdzeniem nie dotarł w ciągu 15min, prosimy o sprawdzenie czy na pewno podano właściwy adres e-mail, a także prosimy sprawdzić zawartość swojego folderu SPAM lub OFERTY w poczcie e-mail. Pracujemy nad tym, aby zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. W przypadku złożenia zamówienia w godzinach 9-15, zlecenie jest realizowane w tym samym dniu roboczym jeżeli wszystkie zamówione produkty znajdują się na magazynie. W takim wypadku zamówione produkty otrzymają Państwo najczęściej następnego dnia roboczego a zamówienia złożone w niedziele i święta pierwszego roboczego dnia po dniu złożenia zamówienia.

Zamówienia telefoniczne: W przypadku złożenia zamówienia telefonicznie w godzinach 9-15, zlecenie jest realizowane w tym samym dniu roboczym jeżeli wszystkie zamówione produkty znajdują się na magazynie. W takim wypadku zamówione produkty otrzymają Państwo najczęściej następnego dnia roboczego. Zakupy dokonane po godzinie 15 będą realizowane w pierwszej kolejności dnia następnego. 

Przesyłka dotrze do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, GLS, DPD zapewniając bezpieczną i szybką dostawę. 

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Zamówienia zagraniczne: W przypadku złożenia zamówienia internetowego lub telefonicznego zza granicy, stawki przesyłek będą inne niż opisane w formularzu zamówienia. W celu dokonania płatności wliczając koszty przesyłki zagranicznej skontaktujemy się z Państwem. Koszt przesyłki zagranicznej zależy od wielkości oraz ciężaru przesyłki i dla każdego Kraju musi być ustalony indywidualnie. Koszty przesyłki zagranicznej zawsze pokrywa w całości Klient.

Istnieje możliwość zapłaty za zamówiony towar kartą, przelewem a także jako płatność kartą przez telefon (!).

Większość towarów wysyłana jest w ciągu 24 h. 

W przypadku braku któregoś z zamówionych produktów, skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia szczegółów wysyłki.